Servery DELL PowerEdge

Jako certifikovaný partner firmy DELL jsem schopni zcela profesionálně provést kompletní dodávku serverových řešení. Dodávku předchází zjištění Vašich potřeb, provedení analytického měření na stávajícíc infrastruktuře, následný návrh optimálního řešení s dostatečným výhledem aby byla zaručena ochrana investic. Všechna serve-rová řešení jsou řešena jako zákaznická, proto ke každé poptávce je vždy řešena konkrétní nabídka. Standardní záruka je od 3 do 7 let s možností servisu následující pracovní den nebo servis u zákazníka do 4 hodin po nahlá-šení a diagnostice závady.

Rackové servery DELL

Dvanáctá generace serveru PowerEdge pro osazení do rackové skříně s velikostí 1U, 2U a 4U je ideální možností pro menší až střední firmy. Uvedené servery je možno osadit nejmodernějšími procesory Intel případně AMD.

Bladové řešení

Řešení složené z šasi o velikosti 10U až pro 16 bladových serverů. Vhodné pro velká podniková řešení s vysokým výkonem na minimální ploše. Velmi dobře škálovatelné řešení pomocí “žiletek” v konfiguracích 1-2CPU a až 768GB RAM při použití 32GB modulů případně 1,5TB RAM při použití 64GB RAM modulů.

Towerové servery PowerEdge

Zcela univerzální serverové řešení pro malé firmy případně pro pobočky velkých firem. Tento typ serverů je možno konfigurovat od jedno socketové případně dvou socketového řešení s osazením až 32 disky o velikosti 2,5″ s kapa-citou až 48TB. Maximální konfigurace RAM je 768GB v případě dvousocketové varianty.